Дніпро вперше вийде на марш за права тварин

logo
183939_dnipro_vpershe_vijde_na_marsh_za_prava_tv.jpeg


На початку жовтня у більшості країн відзначають Всесвітній день тварин. Зоозахисники впевнені, що Україна готова зробити крок у напрямі гуманності, відмовитися від знущань та визнати права тварин.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на повідомлення організаторів.

Дніпро — одне з міст України, де рух зоозахисників має багаторічний досвід та безліч позитивних результатів.

У неділю, 15 жовтня, у місті відбудеться Всеукраїнський марш за права тварин. Подія покликана об’єднати зоозахисну спільноту та заявити владі і громадськості, що тисячі українців готові боротися за гуманне ставлення до тварин. Всі небайдужі вийдуть на марш для того, аби покласти край знущанням над тваринами в цирках, дельфінаріях і у сфері розваг, закликати владу впровадити дієві механізми боротьби з живодерами та садистами, звернути увагу українців на цю проблему.

У Дніпрі марш стартуватиме о 12:00.

Маршрут: Збори о 12:00 біля «Французької каруселі» (ЦУМ) – далі Європейська площа — вул. Глінки до «Мост Сіті» — вул. Харківська до вул. Князя Володимира Великого – далі Цирк — перетин Січеславської Набережної на перехресті з вул. Павла Нірнінберга — вздовж Січеславської Набережної рухатимуться до «Кулі бажань», де буде влаштовано невеликий флешмоб на зоозахисну тематику.

 


Реклама

А поделиться?