Дніпро вийде на марш аби захистити права чотирилапих

logo
186712_dnipro_vijde_na_marsh_abi_zahistiti_prava.jpeg


Дніпро вийде на марш аби захистити права чотирилапих

У неділю, 15 жовтня, по всій країні, зокрема і у Дніпрі, відбудеться Всеукраїнський марш за права тварин. Подія покликана об’єднати зоозахисну спільноту та заявити владі та громадськості, що тисячі українців готові боротися за гуманність і права тварин. Про це під час прес-конференції розповіли організатори маршу, передає Дніпроград з місця подій.

Люди вийдуть на марш, щоб покласти край знущанням над тваринами в цирках і сфері розваг, закликати владу впровадити дієві механізми боротьби з живодерами та садистами, звернути увагу українців на гуманне ставлення до тварин. Під час маршу активісти збиратимуть підписи під меморандумом гуманності, який передадуть центральній владі.

«Права тварин – це не порожні слова в законі, а захист і відповідальність. Ми здатні змінити їхнє життя на краще. Зупинити жорстокість. Встановити справедливість. Захистимо прекрасних, ні в чому не винних, найщиріших істот нашої планети. Якщо ми — розвинене суспільство, то ми просто не можемо закривати очі на жорстоке поводження з тваринами, на цирки та зоопарки. Також окремою проблемою сьогодення є використання справжнього хутра. У сучасному світі є чимала кількість замінників тваринного хутра, таку ініціативу підтримує і модна індустрія, зокрема Gucci, Calvin Klein, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger та Armani. Нам час відмовитися від таких сумнівних розваг як знущання над тваринами та шкуродерство», — зазначив засновник Клубу Соціального розвитку Локі фон Дорн.

Запросити містян на марш прийшли й тхір Йошта, якого виставили на продаж для так званої натаски мисливських собак та кішка Голубка, в якої зламаний хребет через діяльність людини. 

«Попри свою нелегку долю, тваринки не втратили довіру до людей. Вони ласкаві та привітні. А ми в свою чергу, просто зобов’язані виправдати цю довіру», — зазначила волонтер Катерина Дроб’язгова.

Організатори наголошують, марш за права тварин – не політична акція. Тож просять приходити на марш без відповідної символіки та гасел. Натомість дніпрян закликають брати з собою своїх менших друзів, яскраві плакати та хороший настрій.

Нагадаємо, марш стартуватиме о 12:00. Збір учасників відбудеться біля «Французької каруселі» (ЦУМ).

Автор: Дарина ТВАРА


Реклама

А поделиться?