Дніпро став пілотом реформи пожежної служби в Україні

logo
44538_dnipro_stav_pilotom_reformi_pozhezhnoji_s.jpeg


Дніпро став пілотом реформи пожежної служби в Україні

Сьогодні, 18 жовтня, у Дніпровській міській раді презентували модель реформи «Дніпро як пілот реформи пожежної служби». Детальну інформацію про проект надали:  міський голова Дніпра Борис Філатов, заступник міського голови Яніка Мерило, та радник Міністра внутрішніх справ з питань міжнародної співпраці Анастасія Дєєва. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Міська рада вже досить довго співпрацює зі службою ДСНС, нещодавно ми повідомляли про те, що до кінця року придбаємо 56-ти метрову пожежну драбину. Також плануємо з міського бюджету виділити кошти для пошиву форми рятувальникам за кращими австрійськими зразками. Врешті спільно з Міністерством внутрішніх справ та профільними відомствами запроваджуємо в Дніпрі вперше в історії України пілотний проект створення добровільних пожежних дружин», — заявив Борис Філатов.

Завдяки такому проекту зменшаться фінансові збитки від пожеж, а найбільш важливим фактором цього є можливість врятувати набагато більше людей. Отже, пожежні депо географічно розташують таким чином, аби рятувальники змогли прибути на місце подій не пізніше 10 хв. із моменту виклику. Такі депо будуть укомплектовані спеціальною технікою, а незабаром також їх обладнають необхідною інфраструктурою.

«Створення гідних умов для якісної і безпечної роботи працівників ДСНС – пріоритет нашої моделі реформи. Ми не збираємося «створювати колесо», адже закордонні колеги вже давно впроваджують такі ідеї. Тому нам залишаться перейняти цей досвід», — підкреслила Анастасія Дєєва.

Яніка Мерило зазначила, що брати участь в цьому проекті мають право усі містяни. Добровольці на волонтерських засадах співпрацюватимуть із досвідченими вогнеборцями. Безперечно, громадські активісти спочатку мають побувати на курсах підготовки, а вже потім долучатися до рятувальних операцій.

«Наразі вважаємо необхідністю розробити систему пільг і заохочень для тих, хто буде допомагати ДСНС-никам», — промовила заступник міського голови.

Уже незабаром депутати міської ради оприлюднять усі умови участі дніпрян в проекті реформи пожежної служби.

Нагадаємо, у Дніпрі запровадять транспортний електронний квиток.

Автор: Ліна ПАНЧЕНКО

А поделиться?Читайте также: