Дніпро переміг чемпіона в фіналі передсезонного турніру

Неофіційний матч за Суперкубок, як назвав його ведучий у спорткомплексі Шиннік (Будівельник минулого сезону виграв чемпіонат, Дніпро — Кубок), розпочався для киян з провалу. Спочатку удару гостям влученнями з дистанції завдав Павло Ревзін, а після підключилася і інша компанія. Хороший рух м’яча відкривав для «біло-синіх» дорогу до вільних атак з периметра, і ті користувалися цим сповна. Якщо Дніпро не забивав триочковий, то завжди міг розраховувати на успіх у продовжені атаки. Так тривало 8 хвилин першої чверті, після яких Будівельник поступався — 7:24. Єдиний, хто у складі гостей зміг занести собі старт в актив, це Брендон Філдс, який допоміг 10-ма набраними очками.

У другому ігровому відрізку «будівельники» вже трохи впевненіше почували себе в атаці. Але все одно іноді м’яч вперто не йшов у кільце. До того ж, тривали проблеми і на своїй половині. Коли різниця в рахунку скоротилася до десяти пунктів, Денис Журавльов взяв тайм-аут. Будівельник провів в інтенсивному режимі ще хвилину, після чого стався новий провал. Кілька разів втративши форвардів дніпрян на дузі, кияни знову відкотилися на «-19». Після «хвилини» від Володимира Коваля його команда показала сплеск, давши 4:0 і змусивши суперника брати тайм-аут. Але завершувалася перша половина триочковим і яскравим данком з фолом від Тимофеєнка. Крманди пішли на велику перерву за 21-очкової переваги на користь господарів.

Оговтатися від цього нокдауну гостям вже не вдалося. Дніпро продовжив громити Будівельник, легко користуючись помилками «жовто-синіх». Триочковими кільце Будівельника тепер засипали Закурдаев, Шевченко і навіть Загреба.

У цьому матчі у Будівельника не грав Павло Крутоус, а на другу половину не вийшов Генрі Дугат. Почасти через це Будівельник йшов на четверту чверть з катастрофічною різницею в «-25». У четвертій чверті різниця у рахунку лише зросла.

Відтак, Дніпро став переможцем домашнього передсезонного турніру команд Суперліги.

А в матчі за третє місце одеська БІПА вирвала перемогу в Миколаєва – 85:76. Для цього одеситам знадобився овертайм.

У заключній чверті основного ігрового часу ривок одеситів 10:2 дозволив їм на 5 очок вийти вперед за дві хвилини до кінця. Та миколаївцям вдалося скоротити відставання, а на останніх секундах Носков влучанням з-за дуги перевів гру в овертайм.

У вирішальній 5-хвилинці миколаївців підвела реалізація.

Меморіал Говорунова і Таслицького

14 вересняФінал

Дніпро — Будівельник — 91:65 (25:12, 25:17, 25:21, 16:15)Д: Вільховецький (10 + 4 передачі), Закурдаєв (6), Ревзін (16), Дзюба (7 + 5 підбирань), Тимофеєнко (12 + 5 підбирань) — старт; Загреба (15), Шевченко (12 + 7 підбирань), Шундель (9), Санон (3), Сізов (0 + 5 передач), Бондарчук (0).Б: Філдс (15 + 5 передач), Зотов (8 + 4 передачі), Дугат (2), Вінтоняк (4), Анісімов (9) — старт; Місяць (14), Сандул (7 + 8 підбирань), Брістол (6 + 6 підбирань), Чумаков (0).