Дніпро майбутнього: городян навчать розвивати культурний клас у місті

logo
182559_dnipro_majbutnogo_gorodjan_navchat_rozviv.jpeg


Дніпро майбутнього: городян навчать розвивати культурний клас у місті

30 вересня – 1 жовтня дніпрня запрошують на міжнародний обмін досвідом про те, як культурні проекти сприяють розвитку громад у кризових містах: пост-індустріальних, перехідних, депресивних або містах, що приймають біженців та переселенців. Про це під час прес-конференції розповіла регіональний координатор проекту «Київський діалог» в Дніпрі Юлія Овчаренко, інформує Дніпроград.

«Якщо ми говоримо про істотні зміни в суспільстві на благо та підвищення загального рівня свободи слова, демократії, усаішного розвитку та інше, то частіше треба брати до уваги не формальні зміни, а про внутрішньо-цінності. Суспільстві завжди передують зміни ціннісні. Культура відображає цінності або формує їх. Тому важливо знати, якими інструментами культури можна зрушити процеси соціальних змін або активізувати місцеві спільноти», — розповіла Юлія Овчаренко.

Захід відбудеться в Арт-центрі “Квартира”, на площі Троїцька 3/1.

У рамках програми митець Мирослава Ганюшкіна з агенції “АртПоле” проведе відкриту лекцію та дискусію “Мистецькі проекти side specyfic — взаємодія з локальними спільнотами, процесами і ландшафтами”, представник ГО «Міські реформи» Ірина Сальник розповість про залучення місцевих спільнот, Крістофер Штарк та Агнєшка Внучак підготували лекцію “Ревіталізація у пост-індустріальних містах”.

Також гостей заходу чекає воркшоп “Розвиток міста та місцевих спільнот засобами культурних проектів”, практична сесія для менеджерів проектів, кураторів громадсько-культурних хабів та інституцій, обговорення українських кейсів, практичні завдання, презентації напрацювань учасників, зворотній зв’язок від експертів.

Автор: Дарина ТВАРА


Реклама

А поделиться?