Dnipro Eco Marathon зібрав майже 2 тис бігунів з усієї країни

logo

Dnipro Eco Marathon зібрав майже 2 тис бігунів з усієї країни

Вчора, 24 вересня, у Дніпрі відбулася масштабна спортивна подія Dnipro ATB Marathon, в якій взяли участь 1700 спортсменів з усієї України, інформує Дніпроград.

Dnipro ATB  Marathon — це біговий захід, участь у якому була доступна для кожного: дорослі забіги — від 16 до 100 років, дитячі забіги — від 3-х років до 15 років включно. Учасники марафону пробігли дистанції 5 км, 10 км, 21 км та повну марафонську дистанцію – 42,195 метрів.

У рамках заходу вперше в місті пройшов чемпіонат України з марафонського бігу серед дорослих. Найкращими стали легкоатлети Артем Піддубний та Оксана Юрчук.

Також у Дніпрі визначили переможців напівмарафонської дистанції, десятьох найспритніших бігунів серед чоловіків і жінок нагородив очільник міста Борис Філатов. Напівмарафонську дистанцію 21 км долали 300 бігунів.

«Дякую федераціям легкої атлетики України та Дніпра за те, що вони допомагають нашому місту підтримувати статус спортивної столиці. Також вдячний компанії АТБ як соціально відповідальному бізнесу. І дякую спортсменам», – подякував Борис Філатов.

Серед жінок першість здобула Валентина Килярська з Миколаєва. Її результат – 1 год. 18 хв. 36 сек. Переможцем серед чоловіків став Павло Верецький з Іловайська – 1 год. 07 хв. 10 сек. Участь у напівмарафоні також взяла перша леді міста, президент Федерації легкої атлетики Дніпра Марина Філатова. 

«Це неймовірна спортивна подія, яка щоразу збирає все більше і більше людей. А Це говорить про те, що біг стає все популярним в нашому місті. Почати бігати можна в будь-якому віці, лише спробуйте — вам сподобається», — закликала Філатова.

Традиційно відбудутлися дитячі забіги на дистанціях: 1000 м, 500 м і 100 м, на фініші яких кожен маленький учасник отримав свою власну медаль. Також професійні легкоатлети та бігуни-аматори подолали «Милю добра» аби зібрати кошти на порятунок життя військовослужбовцю.

Зазначимо, найстаршому з бігунів – 70 років, наймолодшому – лише два. Під час марафону для бігунів працювали дев’ять пунктів гідратації та харчування. Підготували також 2 тис. літрів води, ізотоніки, 1,5 тонни фруктів і печива. За станом здоров’я спортсменів стежили фахівці 13 карет швидкої допомоги та дев’ять екіпажів Червоного Хреста.

Зазначимо, протягом року в місті пройшло вже два півмарафони і один повний марафон, які щоразу збирають все більше і більше учасників та глядачів. 

Автор: Дарина ТВАРА