Дніпрянин став чемпіоном світу з воднолижного спорту (Фото)

Днями у Дніпрі на базі воднолижного клубу «Сентоза» завершився чемпіонат світу з воднолижного спорту серед юніорів, катерна версія. За медалі першості змагалися понад сто спортсменів з 23 країн світу.

19990551_1229564867166683_3260346113420373878_n

Дві нагороди найвищого гатунку для України здобув лідер збірної – Данило Фільченко. Юний дніпрянин став переможцем у багатоборстві та у фігурному катанні. У фіналі він показав блискучий результат 10050 очок, ставши єдиним спортсменом, який у вирішальних змаганнях подолав «гросмейстерську» позначку в 10000 очок.

20031562_1533308683398839_2906720495247832465_n

Завершили програму змагання в стрибках з трампліну. Данило Фільченко став шостим з результатом 57.7 м. Однак в загальному заліку дніпровський воднолижник завоював перше місце. Таким чином Данило Фільченко дворазовий чемпіон Світу-2017.

20155806_1407077732674530_8919465146789087081_n

Нагадаємо, 25 липня на Данила чекає головний старт чотириріччя — X Всесвітні ігри, зазначають у  прес-службі Міністерства молоді та спорту.

«Я зробив це! Враження неймовірні!»,-  написав на своїй сторінці у соцмережі хлопець.