Дніпряни завітали на третю річницю визвoлення Маріупoля

logo
144426_dniprjani_zavitali_na_tretju_richnicju_vi.jpeg


Три роки тому бійці Азову звільнили Маріуполь в тому числі в тій операції брали участь бійці з міста Дніпра. Представники Національного Корпусу та Національних Дружин, колишні бійці полку Азов приєдналися до святкування третьої річниці визволення Маріуполя від проросійських збройних формувань.

На другий день фестивалю відбулися екскурсії для журналістів та ветеранів полку по базах АЗОВУ. Ввечері — презентація нового проекту «Ветеранський Корпус», який буде спрямований на об’єднання, реабілітацію та самореалізацію бійців, на прикладі Азовців, більшість бійців якого можуть віднайти себе у цивільному житті завдяки нашим проектам. Також відбулася зустріч азовців з побратимами та лідером Азовського руху, першим командиром та засновником полку Азов Андрієм Білецьким.

Звільнення Маріуполя – це результат мотивації бійців, результат виконання справжньої військової операції. Перемога здобувається лише в рішучому наступі. Завдяки добровольцям і тим, хто відстояв долю українського Маріуполя він є і залишається вільним!

azov.press

А поделиться?