Дніпряни гучно та весело відсвяткували День батька

logo
177523_dniprjani_guchno_ta_veselo_vidsvjatkuvali.jpeg


Дніпряни гучно та весело відсвяткували День батька

Вчора, 16 вересня, у парку ім. Глоби в Дніпрі весело та масштабно відсвяткували День батька. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

В Україні День батька святкують у треті вихідні вересня. У 2013 році було запропоновати зробити День батька державним святом. Однак ініціативу так і не запровадили. Тож у нашій країні – це не офіційне свято, а народне, проте, безумовно, таткам приємно отримати в цей день теплі вітання.

Масштабне святкування до Дня батька влаштували у Дніпрі. На родинне свято для батьків з дітьми прийшли тисячі містян.

«Якщо День матері у нас в країні вже повноцінне свято, то для татусів традиції святкування їхнього дня ще не прижилися. Тому дуже важливо проводити подібні заходи, аби наші татусі знали, що ми їх цінемо, любимо і що вони — найкращі», — розповіла учасниця заходу Аліна.

На території святкування були розміщені зони відпочинку, облаштовані безкоштовні ігрові й освітні майданчики для дітей та дорослих, організовані конкурси, інтерактивні розваги. На додаток ще й були розіграні призи.

«Сьогодні на заході багато парних ігр та завдань — для батька та дитини. Це емоційно дуже зближує найрідніших людей. Звичайно, з мамою малеча проводить більше часу. А от такі свята допомогають зрозуміти дитині, що тато любить і дбає про неї не менше ніж мама», — вважає містянка Аріна.

Участь у заході взяли рятувальники та поліціянти. Вони розповідали та наочно показували дітям, яка важка чоловіча праця. Усі бажаючи могли стати справжнім пожежником чи полісменом, примірявши бойовий одяг чи загасивши умовну пожежу. Після активних та насичених змагань, діти мали змогу ближче роздивитися пожежні автомобілі та більш детально дізнатися про особливості роботи екстренних служб.

Автор: Дарина ТВАРА


Реклама

А поделиться?