Дніпрян запрошують на відкриття музичного сезону в філармонії

logo
172142_dniprjan_zaproshujut_na_vidkrittja_muzich.jpeg


Дніпрян запрошують на відкриття музичного сезону в філармонії

З 5 вересня у Дніпровській філармонії імені Когана стартує 79-ий музичний сезон. Подробиці та родзинки нового сезону під час прес-конференції в ІА «Інформатор» розповів керівник філармонії Віктор Ханич, інформує Дніпроград.

Філармонія імені Когана у Дніпрі до нового сезону підготувала насичену та цікаву програму. Знайти захід на свій смак зможе будь-хто з дніпрян та гостей міста. Віктор Ханіч розповів про наймасштабніші заходи на найближчий час.

Вже цього вівторка, 5 вересня, сезон відкриється незабутнім джазовим концертом «DNIPRO BAND».  

«Наш дніпровський оркестр в новому сезоні знов зазвучить по-іншому. По-новому, тому що джаз народжується тільки в мить його створення, мить імпровізації, мить єднання духу свободи, музикантів та вас, наші дорогі слухачі. Тому запрошуємо на чудовий та незабутній виступ, який точно залишиться у ваших серцях», — запросив на концерт Віктор Ханіч. 

10 вересня на День міста дніпрян привітає академічний симфонічний оркестр. Музиканти підготували великий сюрприз для слухачів — солістом концерту стане відомий литовський піаніст молодого покоління Даріус Мажінтас.

«Даріус Мажінтас — молодий, але вже досвідчений піаніст. Завдяки своїм винятковим інтерпретаціям і унікальному тонкому розумінню музики він завоював визнання публіки. Піаніст веде насичену гастрольну діяльність, виступаючи в Німеччині, Франції, Італії, Нідерландах, Швеції, США і ось завітав до України», — розповів керівник філармонії.

12 вересня дніпряни можуть відвідати славнозвісне та відоме усьому світу музичне шоу «Едіт Піаф».

«Творчість великої французької співачки й акторки, однієї з найвідоміших естрадних співачок світу ЕдітПіаф і в цей час розбурхує серця і душі людей усього світу. Це неймовірно унікальна і неповторна жінка. Феномен таланту Піаф полягав не тільки в унікальності її манери виконання пісень, а й в умінні розпізнати талант у зовсім молодих і, поки ще, невідомих виконавців. Музичне шоу занурить Вас у тайни Парижу, міста, де завжди панує любов, де обов`язково здійснюються мрії», — зазначив Віктор Ханич.

Дніпровська філармонія імені Когана також підготувала чималу кількість цікавих вистав та шоу для дітей, музичних вистав та тематичних кіновечорів.

«Запрошуємо усіх дніпрян ознайомитися з афішою на найближчий час і обрати захід довподоби», — зпросив відвідати філармонію Віктор Ханіч.

Автор: Дарина ТВАРА

А поделиться?