Дніпрян запрошують на Мандрівний фестиваль документального кіно

logo
184796_dniprjan_zaproshujut_na_mandrivnij_festiv.jpeg


Дніпрян запрошують на Мандрівний фестиваль документального кіно

17 жовтня у Дніпрі в рамках XIV міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться відкритий кінопоказ фільмів. Про це під час прес-конференції в ІА «Мост-Дніпро» розповіла регіональний партнер фестивалю в Дніпропетровській області Наталія Жебрик, передає Дніпроград з місця подій.

«З 1 жовтня стартує XIV Мандрівний Docudays UA. Протягом трьох місяців найцікавіші документальні фільми фестивалю завітають до понад 200 міст і містечок у 22-х областях України. Відбуватимуться також дискусії, зустрічі з режисерами, запрошеними правозахисниками, діячами культури», — розповіла Наталія Жебрик.

Традиційно серед майданчиків для показів і обговорень фільмів – місцеві кінотеатри, будинки культури, школи та вищі навчальні заклади, кіноклуби й креативні простори, книгарні, бібліотеки, а також установи Державної кримінально-виконавчої служби України.

«Головна тема цьогорічного фестивалю присвячена проблемі зміни клімату й захисту довкілля. Фестиваль пропонує відвідувачам стати каталізатором змін і подивитися на питання захисту довкілля з різних позицій – не лише через кіно, а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи, дискусії, екоакції», — розповіла Жебрик.

Дніпрян запрошують на відкритий кінопоказ документального кіно 17 жовтня, який відбудеться за адресою вулиця Глінки, 20, книжковий магазин-кав’ярня «Видавництво старого лева». Початок о 17:30. Вхід вільний.

Автор: Дарина ТВАРА


Реклама

А поделиться?Читайте также: