Дніпрян запрошують на фото-флешмоб

logo
171580_dniprjan_zaproshujut_na_foto_fleshmob.jpeg


Дніпрян запрошують на фото-флешмоб

У суботу, 2 вересня, на Європейській площі у рамках ініціативи Ресурсного центру ГУРТ відбудеться фото-флешмоб, присвячений розвитку громад та взаємодії переселенців з мешканцями Дніпра. Про це сьогодні, 31 серпня, під час прес-конференції повідомили організатори акції — представники громадських організацій «Майдан-Січеслав-Дніпро» та «Сила Майбутнього», передає Дніпроград.

Захід під назвою «#Громада_це» буде проходити одразу у п’яти містах України — Бердянську, Харкові, Краматорську, Сєвєродонецьку та Дніпрі.

«Сьогодні як ніколи актуальна проблема співпраці у громаді. Багато хто не бачить в цьому користі або просто не знають, як впливати на ситуацію в місті та в країні в цілому. Ми зможемо допомогти громадянам дізнатися більше про можливості співпраці, а також показати усім, що переселенці з Донбасу та Криму це частина нашого суспільства, яка може змінювати Україну, знаходячись поза рідною домівкою», — зазначила Вероніка Комісар, член правління ГО «Майдан-Січеслав-Дніпро». 

Взяти участь у фото-флешмобі може кожен. Учасники акції із десяти запропонованих варіантів обиратимуть свою асоціацію до слова «громада» та фотографуватимусться із нею, виявляючи цим солідарність із українцями, які постраждали внаслідок російської агресії.

«Запрошуємо усіх активних дніпрян приєднатися до акції та отримати цікаву та корисну інформацію для себе», — звернулася до мешканців міста Тетяна Гладкова, голова ГО «Сила Майбутнього». 

Флешмоб «Громада_це» розпочнеться об 11:00 на Європейській площі біля магазину «Єва». Триватиме захід майже увесь день. 

Автор: Антон МОРОЗ


Реклама

А поделиться?Читайте также: