Денисенко закликав припинити піар чиновників і депутатів на 1 вересня

logo
171131_denisenko_zaklikav_pripiniti_piar_chinovn.jpeg


Денисенко закликав припинити піар чиновників і депутатів на 1 вересня

Народний депутат Андрій Денисенко звернувся до міського голови Дніпра Бориса Філатова та мінстра освіти Лілії Гриневич із пропозицією заборонити публічну присутність депутатів та чиновників в урочистих заходах навчальних закладів, присвячених початку і закінченню навчального року. Таке повідомлення з’явилося на офіційній сторінці народного депутата у Facebook, передає Дніпроград.

На думку політика, однотипні та нікому нецікаві офіціозні промови під час шкільних лінійок не мають жодного відношення до навчального процесу та спрямовані лише на майбутній та діючий електорат.

«Моє глибоке переконання — цій словоблудно-лизоблюдній совково-феодальній і ганебній традиції психологічного насильства над дітьми та їх батьками треба покласти край. І не треба прикриватися допомогою, наданою навчальним закладам — це обов’язок, а не благодійність влади. Кажу це з повним моральним правом як депутат-мажоритарник, який особисто допомагає вирішувати проблеми з ремонтами-закупками і т.п. для всіх шкіл свого округу і який ніколи не зануджував собою людей на шкільних лінійках», — заявив Андрій Денисенко. 

Тепер лише залишається сподіватися на позитивну реакцію з боку міністерства та міської влади Дніпра.

«Перший і останній дзвінок — вони для дітей і батьків, а не для самолюбування владної братії», — зазаначив наостанок народний депутат.

Нагадаємо, активісти ГФ «СІЧ-ЗАХИСТ» власними руками відремонтували центр профтехосвіти у Дніпрі.

Автор: Антон МОРОЗ


Реклама

А поделиться?