Чужих дітей не буває

logo
180915_chuzhih_ditej_ne_buvae.jpeg


26 сентября 2017

Чужих дітей не буває

 «Визит-Венал»

В останній день вересня в Україні відзначають прекрасне та величне свято День усиновлення. Усиновлення – це особлива дорога батьківства — благородна і складна. Та незважаючи на це кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей.

Мета цього свята полягає в підтримці та розвитку національного усиновлення та нагадування суспільству про значущість усиновлення, у забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї.

Нікопольський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує набір сімей — кандидатів у патронатні вихователі.

З цією метою проводяться різноманітні заходи, в тому числі інформування населення та консультування потенційних кандидатів у патронатні вихователі.

21.09.2017 року фахівець із соціальної роботи провів лекцію з батьками на базі КЗ «НСШ І-ІІІ ст. № 12», де надав інформацію про те, хто такі «патронатні вихователі», чому так важливо створити в м. Нікополі такі сім’ї, які обов’язки патронатних вихователів та яку підтримку надаватиме держава. Також батькам роз’яснено про можливість усиновити дітей-сиріт, або створити прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу.

Нікопольський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді нагадує:

Якщо Ви сім’я, яка має позитивний досвід виховання власних дітей (дорослих або підліткового віку), проживаєте в місті Нікополі на спільній (власній чи орендованій) житловій площі, маєте вищу освіту й небайдужі до долі дітей, які залишилися без батьківського піклування, звертайтеся за інформацією, стосовно того, як тимчасово підтримати дитину в складних життєвих обставинах на платній основі».

За детальною інформацією звертайтеся за адресою:

м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 17/1,

Тел.: 099-46-44-622

Источник: http://www.0566.com.ua


Реклама

А поделиться?