«Чоловіки проти насильства»: у Дніпрі стартує проект для подолання гендерного насилля

logo

«Чоловіки проти насильства»: у Дніпрі стартує проект для подолання гендерного насилля

У Дніпрі стартує проект, присвячений подоланню фізичного та психологічного гендерного насилля. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів ініціаторів руху під назвою «Чоловіки проти насильства».

Проект «Чоловіки проти насильства» — інформаційна програма, направлена на подолання стереотипів щодо культури насильства та обговорення способів уникнення застосування фізичної сили проти інших осіб.

«Мета проекту – звернутися до чоловіків з приводу присутності насильства в нашому житті. Всі, хто хоче боротися з насильством, можуть приєднатися до нашого руху. Часто чоловіки думають, що можуть використовувати силу в негативному руслі, зокрема по відношенню до слабшого», — зазначив координатор проекту «Чоловіки проти насильства» Олексій Харламов.

Проект функціонує в межах Дніпра та області. Ініціатори планують поширювати в соцмережах відеоролики, в яких місцеві спортсмени закликатимуть чоловіків зупинити насильство.

«Чоловіки мають робити зауваження своїм друзям в разі вчинення насильства, незважаючи на чоловічу солідарність. Завдання чоловіків — обговорювати тему насильства та боротися з його проявами у різних формах: фізичній, психологічній, економічній», — розповів учасник і співкоординатор руху Валентин Ушіч.

У зв’язку з цим організатори запрошують на семінар-обговорення виключно чоловіків. Долучитися можуть всі за бажанням, включно ветерани бойових дій та внутрішньо переміщені особи. Для участі потрібно заповнити форму, натиснувши тут.

Семінар проходитиме двічі — 9 та 30 квітня 2018 року, з 10:00 до 16:30. Місце проведення: приміщення Відділення Армії Спасіння за адресою: вул. Героїв Крут, 17, Дніпро. Дедлайн подачі заявок 6 та 28 квітня відповідно.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада України прийняла закон про запобігання та протидію домашньому насильству. 

Нагадаємо, що діти, які стають свідками насильства в родині визнаються не лише очевидцями, але й жертвами кривдження, відповідно до Стамбульської конвенції.

Автор: Людмила СТУПАК