Чи повернуться органи самоорганізації населення Дніпра у підпорядкування міськради?

logo
172400_chi_povernutsja_organi_samoorganizaciji_n.jpeg


Чи повернуться органи самоорганізації населення Дніпра у підпорядкування міськради?

Органи самоорганізації населення (ОСН) планують повернути у підпорядкування Дніпровській міській раді, адже це дозволить делегувати об’єднанням більше повноважень з боку місцевої влади . Про це 1 вересня під час депутатської години у ДМР повідомив секретар міської ради В’ячеслав Мішалов.

За словами чиновника, передача ОСН у підпорядкування районним радам у 2004 році відбулася із певними порушеннями процедури. Тогочасні депутати ухвалили рішення без обговорення із громадою міста.

«Ми говоримо про те, щоб повернути функції взаємодії з ОСНами до міської ради і прибрати зайву ланку у вигляді районних рад, які якісно не можуть впоратися з цим завданням, бо в них немає на це фінансування», – зазначив Мішалов.

Зі свого боку, представники районних у місті рад позитивно ставляться до такої ініціативи, але наголошують на тому, що поки не бачать якісного механізму реалізації такого проекту. 

«Якщо міськрада готова взяти на себе обов’язки передавати повноваження щодо побутових справ ОСН, то ми будемо тільки раді. Але ми поки не уявляємо як міська влада буде обговорювати план дій із сотнями представниками органів самоорганізації населення одночасно. У своєму районі ми вже проводимо збори із десятками ОСН, але як це буде робити міськрада із сотнями ОСН, ми не уявляємо. Вважаю, що повинна бути золота середина. Частину повноважень візьме на себе ДМР, а частина залишиться у райрад», — зазначив під час обговорення голова Самарського району Юрій Федько. 

Остаточне рішення щодо ОСН буде прийнято на найближчій сесії міськради, яка відбудеться за два тижні.

Автор: Антон МОРОЗ


Реклама

А поделиться?