Чемпіонат області з дзюдо відбувся в Дніпрі

ДНІПРО. 10 жовтня. УНН-Центр. У Дніпрі на татамі СДЮСШОР №6 відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з дзюдо серед чоловіків і жінок, повідомили УНН-Центр у прес-службі Федерації дзюдо м.Дніпро.

У змаганнях взяв участь 71 спортсмен із Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського та Покровська (колишній Красноармійськ) Донецької області.

Наймолодшим чемпіоном став 17-річний діючий чемпіон Європи серед кадетів Микита Матлашевскій у вазі 81 кг. У цій же ваговій категорії віковий рекорд встановив Радим Гончара з Кам’янського − 16-річний дзюдоїст виграв «бронзу» і став наймолодшим призером дорослих змагань.

Додамо, що ці змагання були відбірковими на чемпіонат України, що відбудеться 15−18 листопада в Києві.