Біл-борд у Кривому Розі над стелою загиблих в АТО вимагають зробити «соціальним»

logo
172984_bil_bord_u_krivomu_rozi_nad_steloju_zagib.jpeg


Біл-борд у Кривому Розі над стелою загиблих в АТО вимагають зробити "соціальним"

Депутат Криворізької міської ради Микола Колесник готує звернення до міськвиконкому з пропозицією надати офіційного статусу меморіалу загиблим за Україну Героям, що знаходиться на 95 кварталі, а рекламний борд, який розташований над стелою, зробити соціальним. Про це Колесник заявив на своїй сторінці у Facebook, інформує Дніпроград.

«Борд, який знаходиться над меморіалом пропоную зробити носієм виключно «патріотично — військової» тематики. Гарантую оплату, особисто. В разі відмови, в зв’язку з тим що борд розташований на газоні і на ньому розміщена реклама «трусів, панчох, парфумів», поряд зі світлинами загиблих Героїв, гарантую його знесення. Можете заздалегідь в ЄРДР вносити. Відповідь чекаємо тиждень. Я впевнений щo порозуміємося з власником рекламного носія», — зазначив Колесник.

Нагадаємо, питання про те, щоб зробити саме цей білл-борд соціальним піднімався неодноразово. Влітку 2016 року на сайті міськвиконкому була розміщена петиція з проханням на постійній основі, присвятити білборд, який знаходиться на 95 кварталі над стелою загиблих, воїнам-криворіжцям, які загинули, захищаючи цілісність України, а також тим, хто захищав і продовжує захищати її кордони від ворогів зараз.

Один з депутатів пропонував на одному з пленарних засідань виділити кошти з міського бюджету для розміщення інформації про учасників АТО на білл-борді, розміщеному на 95 кварталі.

Автор: Дарина ТВАРА

А поделиться?Читайте также: