Без своїх провідних гравців, дніпровські клуби показали різні результати у Другій лізі

Вчора, 7 жовтня, СК «Дніпро-1» та ФК «Дніпро» провели чергові зустрічі у групі Б Другої ліги України з футболу. Свої матчі дніпряни проводили без декількох основних гравців, що певним чином вплинуло на результат, повідомляє Дніпроград.

СК «Дніпро-1» зустрічався вдома із миколаївським «Суднобудівником». Господарі поля грали одразу без чотирьох футболістів, яких було викликано у юнацьку збірну на матчі кваліфікації до Євро-2019. Проте, незважаючи на кадрові проблеми, дніпряни розібралися із гостями із рахунком 3:0. Дублем відзначився Сніжко (на 29 та 36 хвилинах), а добив суперників Логінов на 72-й хвилині.

У свою чергу, ФК «Дніпро» втратив очки на виїздному матчі із «Інгульцем-2». Це безпосередньо пов’язано із тим, що дніпровська команда відправила у відрядження до молодіжної збірної одну із свої головних ударних сил — Артема Довбика та Юрія Вакулка, які захищатимуть національні кольори 10 жовтня у грі проти Нідерландів. Протягом усього матчу ФК «Дніпро» мав наздоганяти суперника.

Перший свій гол «Інгулець-2» забив вже на 10-й хвилині, а вже через дві хвилини їх перевага подвоїлася. Але дніпряни не втратили наснаги та змогли відігратися на 40-й хвилині, автором голу став Костишин. Після перерви господарі знову вразили ворота гостей та майже поховали шанси «Дніпра» на перемогу. Наступні 40 хвилин стали справжьою війною за результат. Отримавши ляпаса у вигляді трьох голів, вихованці дніпровської школи футболу перейшли у потужну облогу воріт суперника, що вилилося у голи спочатку на 65-хвилині, а потім у додатковий час. Авторами голів стали Костишин(оформив дубль) та Дорошенко. Рахунок матчу 3:3.

Після цього туру, СК «Дніпро-1» повертається на другу сходинку, а ФК «Дніпро» спускається на третє місце. Зазначимо, що «Дніпро-1» має ще у запасі перервану гру із «Суднобудівником» з минулого кола чемпіонату.

Автор: Антон МОРОЗ